0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International European Championship, Qualification Group A
England
-
-
Czech Republic
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Bulgaria
۱
۱
Montenegro
Finished
۲۱:۳۰
  International International Friendly Games
Argentina
-
-
Venezuela
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Uzbekistan
۰
۳
Uruguay
Finished
۱۶:۰۵
Japan
۰
۱
Colombia
Finished
۱۴:۵۰
USA
۱
۰
Ecuador
Finished
۰۴:۳۰
  International European Championship, Qualification Group B
Portugal
-
-
Ukraine
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Luxembourg
-
-
Lithuania
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
  International European Championship, Qualification Group H
Andorra
-
-
Iceland
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Moldova
-
-
France
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Albania
-
-
Turkey
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group J
Tunisia
-
-
Swaziland
inprogress
۲۲:۴۵
  Wales Premier League, Championship Round
THE New Saints FC
-
-
Bala Town FC
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group D
Algeria
-
-
Gambia
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group B
Malawi
۰
۰
Morocco
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland First Division
Wexford
-
-
Bray Wanderers
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Cobh Ramblers
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
Athlone Town
-
-
Longford Town
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Galway United FC
-
-
Drogheda United FC
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
  Netherlands Eerste Divisie
RKC Waalwijk
-
-
Helmond Sport
inprogress
۲۳:۳۰
FC Den Bosch
-
-
SC Telstar
inprogress
۲۳:۳۰
Almere City FC
-
-
TOP Oss
inprogress
۲۳:۳۰
FC Eindhoven
-
-
FC Dordrecht
inprogress
۲۳:۳۰
FC Volendam
-
-
SC Cambuur
inprogress
۲۳:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Gimnasia Y Esgrima De La Plata
۰
۰
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
Finished
۰۱:۴۰
Club Atletico Lanus
۲
۰
Huracan Las Heras
Finished
۰۳:۴۰
  International Youth U21 Friendly Games
Mexico
-
-
Scotland
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
۴
۳
Greece
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
۱
۱
Iceland
Finished
۱۵:۳۰
Georgia
۳
۰
Slovenia
Finished
۱۹:۳۰
Finland
-
-
Norway
inprogress
۲۲:۳۰
Switzerland
-
-
Croatia
inprogress
۲۲:۳۰
Northern Ireland
۱
۰
Bulgaria
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
۰
۲
Russia
Finished
۲۰:۳۰
  Spain LaLiga 2
CD Tenerife
-
-
CA Osasuna
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
RC Deportivo La Coruna
-
-
UD Almeria
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  International Youth U17 CONMEBOL Championship, Group A
Peru
۰
۰
Chile
Finished
۰۵:۰۰
Venezuela
۱
۱
Ecuador
Finished
۰۲:۴۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group I
Burkina Faso
۱
۰
Mauritania
Finished
۲۱:۳۰
Botswana
-
-
Angola
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland Premier Division
Finn Harps
-
-
Shamrock Rovers
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
FC Dundalk
-
-
Bohemians Dublin
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
  Germany Amateur Oberliga Hamburg
SC Victoria Hamburg 1895
-
-
Wedeler Tsv 1863
inprogress
۲۳:۰۰
  International Youth U23 Friendly Games
USA
-
-
Egypt
Finished
۲۰:۳۰
  International Clubs Copa Sudamericana
Rionegro Aguilas
۱
۱
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
Montevideo Wanderers
۲
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۲:۴۵
CD Antofagasta
۱
۲
Fluminense FC RJ
Finished
۰۲:۴۵
  International Youth U20 Friendly Games
USA
۲
۲
France
Finished
۱۸:۳۰
Germany
-
-
Portugal
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
  El Salvador Copa
Cd Once Lobos Chalchuapa
۱
۲
Alianza FC (Slv)
Finished
۰۱:۳۰
Santa Tecla FC
۱
۱
CD FAS
Finished
۰۶:۰۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group E
Nigeria
۳
۱
Seychelles
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Rio
Botafogo FR RJ
۴
۱
AA Portuguesa RJ
Finished
۰۵:۰۰
AD Cabofriense RJ
۱
۱
Volta Redonda FC RJ
Finished
۰۳:۰۰
  International Youth Viareggio Cup, Knockout Stage
Bologna FC
۱
۰
Sporting Braga
Finished
۱۸:۳۰
Genoa Cfc
۱
۱
Berekum Chelsea FC
Finished
۲۰:۰۰
ACF Fiorentina
۱
۴
Parma Calcio 1913 Srl
Finished
۱۸:۳۰
Inter Milano
۰
۳
Club Brugge
Finished
۱۷:۳۰
  Australia U20 Victoria Premier League
Oakleigh Cannons FC
۱
۱
Heidelberg United SC
Finished
۱۱:۴۵
  International Youth U23 AFC Championship, Qualification, Group D
Saudi Arabia
-
-
Maldives
inprogress
۲۱:۵۵
  Germany Amateur Regionalliga West
ROT Weiss Oberhausen
-
-
Fortuna Dusseldorf II
inprogress
۲۳:۰۰
SC Verl
-
-
SV Lippstadt 08
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia Brisbane Premier League, Women
Broadbeach United
۱
۰
Robina City FC
Finished
۱۵:۰۰
  Germany 3. Liga
SC Fortuna Cologne
-
-
VfR 1921 Aalen
inprogress
۲۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Clausura
Guadalupe FC
۰
۳
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۵
AD Carmelita
۰
۳
CS Herediano
Finished
۰۶:۳۰
  Australia U20 Queensland National Premier League
Eastern Suburbs Brisbane
۵
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga III, Seria 1
Acs Foresta Suceava
۲
۱
Csm Ramnicu Sarat
Finished
۱۷:۳۰
Fc Botosani 2
-
-
AFC Metalul Buzau
Finished
۱۷:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Ujpest FC
۱
۲
Gyirmot FC Gyor
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Nuremberg
۵
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۸:۰۰
TSV Hartberg
۲
۲
SV Horn
Finished
۱۸:۳۰
FK Serpukhov
۲
۵
FK Sportakademklub Moscow
Finished
۱۱:۰۰
SK Rapid Wien
۳
۰
SC Wiener Neustadt
Finished
۱۸:۳۰
DSC Arminia Bielefeld
۵
۰
Hannover 96
Finished
۲۱:۳۰
FC Sevilla
-
-
FC Schalke 04
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Paide Linnameeskond
۲
۱
Hifk
Finished
۱۷:۰۰
Brescia Calcio
۰
۰
FC Lugano
Finished
۱۸:۳۰
Valerenga IF
-
-
Lillestrom SK
Finished
۲۱:۴۵
Stal Mielec
۰
۰
KS Cracovia
Finished
۱۹:۰۰
FC Strogino-M
۲
۰
FC FSM
Finished
۱۳:۰۰
SV Viktoria Aschaffenburg
-
-
SV Darmstadt 98
inprogress
۲۲:۰۰
FC Lori
۴
۳
FC Lokomotiv Yerevan
Finished
۱۴:۰۰
LASK Linz
۲
۰
SK Austria Klagenfurt
Finished
۱۸:۳۰
SFC Opava
۱
۳
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۷:۳۰
FC Samtredia
۰
۲
FC Chikhura Sachkhere
Finished
۱۵:۳۰
Hirnyk Kriviy Rih
۹
۱
Fc Kriviy Rih
Finished
۱۴:۳۰
FC Pirin Blagoevgrad
-
-
FK Belasica Strumica
Finished
۱۶:۳۰
SK Sturm Graz
۲
۱
Kapfenberger SV 1919
Finished
۱۸:۰۰
  Israel Liga Bet South B
SC Beer Sheva
۲
۰
MS Ironi Kuseifa
Finished
۱۵:۳۰
Sport Club Dimona
۶
۰
Bnei Yzalel Rehovot
Finished
۱۶:۱۵
  Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Salisbury Inter
۲
۱
Ffsa Ntc Girls
Finished
۱۲:۱۵
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group A
Sudan
۱
۴
Equatorial Guinea
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
USV Allerheiligen
-
-
FC Wels
inprogress
۲۲:۳۰
WSC Hertha
-
-
SC Kalsdorf
inprogress
۲۲:۳۰
UVB Vocklamarkt
-
-
SC Weiz
inprogress
۲۲:۳۰
TUS Bad Gleichenberg
-
-
SK Sturm Graz (A)
inprogress
۲۲:۳۰
  India I-League, 2nd Division
Nbp Rainbow AC
۱
۲
Atk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia 3. HNL, East
Sloga Nova Gradiska
-
-
NK Slavija Pleternica
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia 2. HNL
HNK Hajduk II
۱
۱
VSNK Varazdin
Finished
۱۸:۳۰
NK Radnik Sesvete
۳
۱
NK Medimurje Cakovec
Finished
۱۹:۰۰
  Israel Liga Alef South
Hapoel Mahane Yehuda
۰
۰
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۴:۴۰
Maccabi Y.
۱
۱
AS Ashdod
Finished
۱۷:۰۰
FC Holon Yirmiyahu
۱
۱
AS Nordia Jerusalem
Finished
۱۴:۴۵
  International Youth U19 Int. Friendly Games
Latvia
۱
۱
Armenia
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
-
-
FC Oberlausitz Neugersdorf
inprogress
۲۲:۳۰
VfB Auerbach 1906
-
-
FSV Optik Rathenow
inprogress
۲۲:۳۰
BFC Dynamo
-
-
Hertha BSC Berlin II
inprogress
۲۲:۳۰
  International Youth Viareggio Cup, Women, Group B
Fiorentina Women FC
۰
۲
Inter Milano
Finished
۱۸:۳۰
Genoa Women
۹
۰
Spezia
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic Krajsky prebor
SK Batov 1930
-
-
Spartak Hluk
inprogress
۲۲:۰۰
FC Cheb
-
-
Tj Oss Lomnice
Finished
۲۱:۳۰
Boskovice
-
-
SK Krumvir
inprogress
۲۲:۰۰
  Scotland Championship
Partick Thistle
-
-
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۲۳:۳۵
  Israel Liga Bet North A
Maccabi Ahva Yarka
۱
۳
Hapoel Bueine
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Ariesul Turda
۰
۰
FC Rasnov
Finished
۱۷:۳۰
Acs Mse Targu Mures
۰
۳
AFC Unirea Tasnad
Finished
۱۷:۳۰
AFC Odorheiu Secuiesc
۲
۱
CFR Cluj II
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Atletico Madrileno
۲
۰
CF Valencia
Finished
۱۷:۳۰
  Israel Liga Bet North B
Maccabi Nujeidat Ahmad
۱
۱
Hapoel Beit Shean Mesilot
Finished
۱۴:۱۵
  United Arab Emirates Arabian Gulf Cup, Knockout stage
AL Wahda FC
۱
۱
Shabab AL Ahli Dubai Club
Finished
۲۱:۰۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Maardu Linnameeskond II
-
-
Pohja-Tallinna JK Volta II
Finished
۲۱:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
JK Piraaja Tallinn
-
-
Raplamaa JK
inprogress
۲۲:۱۵
Viimsi JK II
-
-
FC Kose
inprogress
۲۲:۳۰
Tallinna FC Flora
-
-
Pärnu JK Vaprus II
inprogress
۲۲:۱۵
  Austria Amateur Regionalliga East
SC Neusiedl AM See 1919
-
-
SC Esv Parndorf 1919
inprogress
۲۲:۳۰
FCM Traiskirchen
-
-
FC Admira Wacker Modling (A)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Mauerwerk
-
-
ASK Ebreichsdorf
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Israel Liga Bet South A
SC Tzeirey Taibe
۱
۱
Hapoel Kfar Casem Shua
Finished
۱۷:۰۰
Beitar Ramat Gan
۳
۱
Hapoel Kfar Bara
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
۵
۲
Hapoel Nahalat Yehuda
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
SC FC Voluntari II
۰
۴
Fc U Craiova 1948
Finished
۱۷:۳۰
CS Universitatea Craiova II
۲
۰
Fc Pucioasa
Finished
۱۷:۳۰
FCM Alexandria
۲
۱
Atletic Bradu
Finished
۱۷:۳۰
AFC Astra Giurgiu II
۴
۰
CS Viitorul Domnesti
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Millenium Giarmata
۲
۳
CF Metalurgistul Cugir
Finished
۱۷:۳۰
Csm Lugoj
۰
۱
FC Avrig
Finished
۱۷:۳۰
ACS Dumbravita
۲
۱
CS Soimii Lipova
Finished
۱۷:۳۰
  Uganda Premier League
Uganda Revenue Authority FC
۱
۱
Bul FC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia FFA Cup, Preliminary Round, State Queensland
Acacia Ridge
۰
۳
Coomera And District Soccer And Recreation Club
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
TSV Buchbach
-
-
SV Wacker Burghausen
inprogress
۲۲:۳۰
FC Memmingen
-
-
1. FC Schweinfurt 05
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Argentina Primera C
Club Lujan
-
-
CA Ferrocarril Midland
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera D Metropolitana
Deportivo Paraguayo
-
-
Defensores de Cambaceres
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Firhouse Clover
-
-
Swords Celtic FC
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Cherry Orchard
-
-
Portmarnock FC
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  Belgium First Division B, Relegation Round
Lommel United
-
-
Oud-Heverlee Leuven
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
  International CONCACAF Nations League
Anguilla
-
-
Virgin Islands, U.S.
inprogress
۲۳:۳۰
  Slovakia 2. Liga
MFK Skalica
-
-
Lok. Kosice
Finished
۲۱:۳۰
  Slovenia 3. SNL
NK Sencur
-
-
Nk Bled
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
BSV SW Rehden
-
-
FC St. Pauli II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ecuador Serie A
CD America De Quito
-
-
CS Emelec
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tecnico Universitario
-
-
Guayaquil City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Fuerza Amarilla SC
-
-
CD EL Nacional
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Olmedo
-
-
Independiente Del Valle
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Barcelona SC
-
-
SD Aucas
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Universidad Catolica
-
-
Deportivo Cuenca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CSD Macara
-
-
Delfin SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
LDU Quito
-
-
Mushuc Runa SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  International Youth Viareggio Cup, Women, Group A
Juventus FC Women
-
-
CF Florentia
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sassuolo Calcio
-
-
Bologna FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
ACS Inainte Modelu
۱
۴
AFC Progresul 1944 Spartac
Finished
۱۷:۳۰
  Wales Premier League, Relegation Round
Llandudno FC
-
-
Aberystwyth Town FC
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید